Lista najgorszych prezentow jakie mozna zrobic na swieta

Święta już tuz tuz. Ostatni moment na zrobienie prezentów. Są jednak prezenty ktorych dawać się nie powinno , a wręcz są one zupełnie bez sensu lub mogą nawet obrazić osobę obdarowana.
Święta to cudowny czas. Wspalniele jest dostawać prezenty. A ja sama mam ogromną radochę z robienia prezentów swoim bliskim. Jest jednak kilka rzeczy których podarowanie może okazać się zupełna pomyłką.
1. Kosmetyki.
Jeśli ktoś sam poprosi o paletke do malowania , puder czy dobry krem to oczywiście milo jest spełnić to marzenie. Jednak podarowanie zwykłych środków kąpielowych brzmi jak cicha sugestia ze osobą obdarowana się nie myje i koniecznie potrzebuje żelu pod prysznic.
Ryzykowne są tez wody po goleniu , a gdy w prezencie będzie dezodorant osoba obdarowana może się bardzo obrazić.
2. Chemia gospodarcza
Środki czystości do domu również nie są dobrym prezentem. Osoba obdarowana z pewnością zrozumie ze uważasz ją za złą Panią ( pana ) domu , albo wręcz za balaganiarza. To nie jest mile.
3. Zwierzęta
To wogole nie jest dobry pomysł. Zwierzęta to żywe , czujace istoty. Niechciane później wyladuja na ulicy lub w schronisku. Jeśli ktoś będzie chcieć zwierzątko to na pewno samodzielnie podejmie taka decyzje. To jest odpowiedzialność na kilka a nawet kilkanaście lat.
4. Odwiedziny bez zaproszenia
Odwiedziny są bardzo przyjemne , jednak jeśli nie zostaliśmy zaproszeni , powinniśmy odpuścić sobie przechodzenie. Wpraszanie się jest bardzo niegrzeczne.
5. Złym pomysłem mogą być ubrania , jeśli nie znamy rozmiaru osoby która chcemy obdarować. To trochę niezreczna sytuacja , gdy widzimy jak ktoś otwiera prezent i robi kwaśną minę bo fason ubrania jest zupełnie nie w jej stylu.
6. Grzebień
Wszystkie artykuły które sugerują , ze osoba obdarowana o siebie nie dba. Tarka do pięt , krem do stóp, środki na odchudzanie, pilnik do paznokci, krem na zmarszczki, szampon przeciw lupiezowy . To jest absolutnie zły pomysł.
7. Rzeczy dla dziecka dla osoby która dzieci nie ma
Niektórzy nie chcą mieć dzieci , inni nie mogą. Prezent który miałby sugerować ze już najwyższy czas na dziecko na pewno będzie bardzo nietrafionym prezentem.
8. Bon zywnosciowy
Jeśli robisz prezent dla osób bezdomnych , bo lubisz pomagać to wtedy jest to świetny pomysł. W żadnym innym wypadku niestety nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *