Moja ulubiona pozycja w lozku

O moim prywatnym życiu nie chętnie się rozpisuje. Wiecie mogę pisać o zachowaniu dzieci , z łatwością tez mi przychodzą posty pod tytułem co na obiad. Lubię pisać o sukcesach moich i dzieci. Ale dziś chce się z wami podzielić bardzo intymna sprawa. Powiem wam jaka jest moja ulubiona pozycja w łóżku.
I co najważniejsze jest ona w pełni bezpieczna dla wszystkich kobiet , bez względu na to czy rodziły naturalnie , czy tez poprzez cesarskie ciecie. Nawet i dla ciężarnej.
W sumie odkąd jestem mamą ta pozycja jest dla mnie idealna. A wiecie ze przy dzieciach czas na przyjemności jest ograniczony.
Chociaż nie mam pewności czy tak publicznie mogę o tym napisać. Czy nie wywoła to fali zniesmaczenia. Ale jako ze ta pozycja jest polecana również przez ginekologow oraz psychologów to po prostu musze ja zdradzić.
Otóż najbardziej na świecie lubię się położyć na łóżku od strony ściany. Wiecie tak żeby to mąż miał bliżej by ewentualnie wstać do dzieci. Ale to nie wszystko, Bo gdy już się tak położę to zasypiam.
O tak , po prostu leżeć i spać. Polecam wszystkim rodzicom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *